RACER

RACER

Herný stôl ULTRADESK RACER disponuje absolútnou stabilitou, vďaka ktorej dosiahnete maximálnu presnosť pohybu myši, nech je herná situácia akokoľvek dramatická. Túto stabilitu dosahuje najmä vďaka rámu a nohám z vysoko kvalitného hliníka. Tento typ konštrukcie ponúka viac miesta pre Vaše nohy, ktorým už nebude vadiť žiadny podporný nosník.

Doska stola je pokrytá karbónovými vláknami pre maximálnu výdrž a dlhodobý atraktívny a moderný vzhľad, ktorý je obohatený o exkluzívne LED podsvietenie LED RGB PRISMATIC. Toto podsvietenie ponúka možnosť výberu z 3 druhov rôznych svetelných efektov, ktoré možno nastaviť cez jediné ovládacie tlačidlo.

Po zadnej strane možno nájsť priestor pre management káblov s otvormi, ktoré môžu byť využité napríklad pre pripojenie monitorov a ďalších zariadení. Pre ešte ľahší prístup ku káblom môžete nájsť 2 otvory v rohoch dosky stola.

Spokojnosť je taktiež závislá na menších detailoch. Tu sa jedná predovšetkým o možnosť uložiť si svoje slúchadlá na dva háčky, ktoré sú pre ne určené a Váš nápoj uložiť do držiaka v bezpečnej vzdialenosti - už žiadne poliatie klávesnice. Malý úložný priestor pre herné príslušenstvo (gamepady, a pod.) určite oceníte. V balení nájdete taktiež 4 podložky pod myš v 4 rôznych farbách.


Špecifikácia stola

Dĺžka stola: 120 cm
Šírka stola: 64 cm
Výška stola: 77 cm
Váha: 28 kg
Napájanie: USB
Podsvietenie: Špeciálne osvetlenie LED RGB PRISMATIC (6 farieb - tmavo modrá, svetlo modrá, zelená, červená, fialová, žltá)
Balenie: 119 x 18,5 x 66 cm

 

Odporučená MOC:

201,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

08. február 2021

Tagy

RACER