INVADER BLACK

INVADER BLACK

Kompaktný hráčsky stôl s robustnou doskou stola a veľmi tuhým rámom. Vďaka Ultradesk INVADER sa znateľne zvyšuje komfort hrania. Vystužený rám poskytuje prvotriednu stabilitu. Tvrdá oceľ zaručuje, že sa nemusíte obávať mechanického poškodenia. Stôl Invader je ideálny pre ambiciózneho hráča, ktorý očakáva premyslený a designový kus nábytku.

Pevná plocha s karbónovým povrchom nie len vypadá skvelo, ale tiež zaručuje vysokú nosnosť. Zahŕňa 2 veľké otvory pre káble, ktoré vedú priamo do dlhého oddielu určeného pre káblový management a napájanie. Tento oddiel bol skrytý v zadnej časti pod doskou stola. Na oboch stranách dosky nájdete estetické ochranné bariéry zabraňujúce nechcenému pádu príslušenstva na podlahu.

LED RGB osvetlenie, inštalované na oboch stranách stola, ponúka výber zo 6 farebných variant a špeciálne efekty. LED segmenty sú usporiadané na oboch stranách stola v púzdrach s veľmi atraktívnym designom. Jednoduchú konfiguráciu a ovládanie urobíte pomocou dotykového tlačidla umiestnéneho na pravej strane plochy. Nechajte sa oslniť špeciálnym režimom, ktorý vytvára fascinujúce osvetlenie zložené zo všetkých farieb zo spektra RGB.

Ultradesk INVADER je dodávaný s extra veľkou podložkou. Ponúka priestor pre počítačovú myš aj veľkú hernú klávesnicu. Súčasťou stola je taktiež štýlový držiak na nápoj, háčik na slúchadlá a stojan na herné zariadenia (Ultradesk BEAM s USB porty).

Pri výbere správneho hracieho stola je tiež vhodné venovať pozornosť vzhľadu nábytku. Nakoniec sa stáva dôležitým prvkom interiérového designu. Stôl Invader je designový prvok, ktorý sa dokonale prispôsobí každému interiéru zariadenému v modernom štýle.


HLAVNÉ VÝHODY ULTRADESK INVADER

• Veľmi stabilný rám z ocele ďalším vystužením
• LED RGB osvetlenie so 6 farbami - 3 režimy - 4 segmenty
• Priestor pre káblový management a napájanie
• Držiak na nápoj, háčik na slúchadlá a stojan Ultradesk Beam (pre príslušenstvo)
• Karbónový povrch
• Robustné nylónové podstavce
• Veľký priestor pre nohy (bez krížových rámov)
• Rýchla a ľahká montáž
• Všetky diely z prvotriednych materiálov


Špecifikácia stola

Hĺbka: 64 cm
Šírka: 120 cm
Výšky: 75 cm
Nosnosť: 90 kg

Rozmery balenia: 118,5 x 67 x 18,5 cm
Váha balenia: 25,7 kg

 

Odporučená MOC:

201,- €

 

Návod na montáž

 

 

AKO VYBRAŤ HERNÝ STÔL

 

Dátum

08. február 2021

Tagy

INVADER